Новини здоров’я. 3 листопада. Вчені будуть тестувати на людях новий препарат, призначений для лікування різних видів раку.

Ліки стискають кровоносні судини, що живлять пухлини

Ліки стискають кровоносні судини, що живлять пухлини, позбавляючи їх кисню і речовин, необхідних для росту і розвитку.

Препарат, який назвали L-NNA, розроблений для допомоги в лікуванні цілої низки ракових захворювань з твердими пухлинами, наприклад, раку кишечника, грудей або легенів. Активна речовина впливає на фермент – синтазу оксиду азоту, – що призводить до звуження просвіту кровоносних судин, що живлять пухлини.

Найближчим часом учені мають намір рекрутувати 40 пацієнтів для першої фази тестування ліків, метою якої є визначення необхідної дози. «Всі пухлини покладаються на кровоносні судини, що забезпечують їх поживними речовинами і кров’ю. Без кровопостачання пухлина не зможе зрости більше шпилькової голівки. Учені в усьому світі шукають засіб, здатний позбавити пухлини харчування, необхідного для її зростання і ділення. Ми з нетерпінням очікуємо тестування нових ліків, які, як ми сподіваємося, можна буде використовувати для боротьби з різними видами раку», – розповіли дослідники.

Дане дослідження – одне з цілої низки робіт, присвячених лікуванню раку, в яких основний акцент робиться на переривання ангіогенезу – небажаного процесу утворення кровоносних судин в ракових пухлинах.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.