Новини України. 14 листопада. В Криму багато проблем, але екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов впорається з ними.

Могильов вирішить проблеми Криму - представник президента

Про це сказав народний депутат, Представник Президента у парламенті Юрій Мірошниченко.

Анатолій Могильов – людина, здатна дати гідну відповідь на виклики, які нині постали перед перлиною України – Кримом. Адже цей курортний регіон – візитна картка України. Водночас, це місце, де поєднано багато проблем – і міжнаціональних, і економічного розвитку”, – сказав він.

На думку депутата, Анатолій Могильов, який працював у Криму, добре знайомий з регіоном і знає його специфіку. Тому саме він і є тією людиною, яка здатна перейняти естафету ефективної роботи, реформ, започаткованих його попередником Василем Джарти, пише прес-служба Мірошниченка. Тож це найкраща кандидатура на посаду голови ради міністрів АР Крим з тих, кого міг підтримати Президент.

“Важливо не те, як хтось поставився до призначення Анатолія Могильова, а те, як він зможе налагодити роботу в Криму. Адже лише практика є критерієм істини”, – сказав Юрій Мірошниченко.

“Я розумію, що для Анатолія Могильова – це серйозний виклик. Регіон непростий в етнічному плані. Залишилися ще деякі старі проблеми, пов’язані з поверненням кримських татар на свою землю, їх треба вирішувати. Пан Могильов до призначення працював на посаді керівника республіканської міліції. Зараз в нього інший статус. Йому, мабуть, доведеться більше уваги приділяти політичним аспектам своєї діяльності”, – додав він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.