Новини України. 1 листопада. “Укрзалізниця” має намір створити альтернативні маршрути замість прямих пасажирських поїздів, які будуть скасовані.

В Україні відмінять 23 поїзди

“Необхідність оптимізації економіки пасажирських перевезень вже просто перезріла. Сьогодні крізь призму аналізу, як через збільшувальне скло, чітко видно, які поїзди возять повітря, і в топках порожніх пасажирських вагонів спалюють не вугілля, а залізничні гроші. Тільки вдумайтеся, за останні 20 років стільки всього сталося в країні: у нас з’явилося безліч маршруток, автобусів, збільшилися перевезення авіатранспортом. Державні заводи, до яких підвозили людей за державними залізницями, вже викуплені, врешті, населення країни скоротилося практично на 6 млн осіб. Але кількість рейсів пасажирських поїздів, що курсують країною, не переглядалася дуже давно”, – говорить гендиректор “Укрзалізниці” Володимир Козак.

Відомство має намір визначити пересадочні вузлові станції. Потім поетапно, починаючи із введення нового графіка на 2012-2013 рр.. в травні 2012 року,  збільшуватиметься кількість денних поїздів, а на заміну скасованим прийдуть швидкісні міжрегіональні експреси.

“У будь-якому випадку пасажири зможуть дістатися до обласного центру приміським поїздом, далі пересісти на комфортний, швидкісний денний потяг або на нічний, в залежності від дальності поїздки. Крім того, сьогодні залізниці закликають місцеву владу до тісної співпраці в питанні розробки оптимальної схеми повідомлення, яка б враховувала можливість підвезення пасажирів до залізничних пересадочних вузлів, зокрема, і автотранспортом”, – йдеться в повідомленні відомства.

Проте до моменту запуску нового графіка руху залізничники пропонують пасажирам альтернативні маршрути. Зокрема, замість поїзда № 617/618 “Хмельницький-Київ”, який припинив роботу з 1 листопада 2011 року, на ділянці “Хмельницький-Вінниця” через станцію “Хмільник” починає курсувати рейковий автобус сполученням Хмельницький-Вінниця два рази на добу (туди і назад) з усіма зупинками, які здійснює поїзд № 617/618 “Хмельницький-Київ”.

Поїзд № 396/395 сполученням “Одеса-Київ”, який курсував щодня, відправлятиметься з Одеси по парних числах, а з Києва – по непарних.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.