Новини України. 8 листопада. Міністр юстиції Олександр Лавринович прогнозує значне скорочення кількості осіб, до яких застосовується запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, після прийняття нової редакції Кримінально-процесуального кодексу.

Лавринович: Скоротиться кількість людей в ізоляції

Про це він сказав в інтерв’ю “5 каналу” 7 листопада.

“І тоді (після прийняття кодексу) я думаю, що досить істотно скоротиться кількість тих, хто перебуватиме в ізоляції до моменту винесення судом вироку”, – сказав він.

Міністр висловив надію на завершення у найближчому часім міжнародної експертизи проекту кодексу і його прийняття парламентом до 2012 року.

Нагадаємо, на початку жовтня Адміністрація президента спрогнозувала, що експерти Ради Європи нададуть висновки щодо проекту нового Кримінально-процесуального кодексу в першій декаді листопада.

Міністерство юстиції прогнозує, що норми нової редакції Кримінально-процесуального кодексу, які пом’якшуватимуть або скасовуватимуть відповідальність осіб, а також норми, які регулюють питання затримання, арешту та інших заходів, поширюватимуться і на тих осіб, які перебували під слідством або щодо яких відповідні рішення приймалися до вступу в силу нової редакції кодексу.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.