Новини здоров’я. 2 листопада. У МОЗ України розпочала роботу телефонна гаряча лінія – АНТИ ГРИП для безкоштовного оперативного консультування громадян про заходи індивідуальної і колективної профілактики грипу та ГРВІ.

АНТИ ГРИП дасть відповідь на всі питання щодо грипу та ГРВІ

Роботу гарячої лінії ініціювало Міністерство охорони здоров’я України з метою проведення консультаційної допомоги громадянам та санітарно-просвітницької роботи серед населення.

Зателефонувавши на гарячу лінію – АНТИ ГРИП, всі бажаючі отримують відповіді на питання: що робити в разі появи перших ознак захворювання; чи потрібно робити щеплення від грипу; як і коли проводиться вакцинація від грипу; чи існують інші методи профілактики грипу та ГРВІ; які існують методи лікування цих захворювань, і на інші актуальні питання.

Гаряча лінія працюватиме щоденно з 9.00 до 19.00. Телефон гарячої лінії: (044) 425 08 83

Нагадаємо, вчора завідувач Центром грипу та ГРВІ Центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров’я України Андрій Олександрин заявив, що початок епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних захворювань в Україні може початися в кінці листопада – початку грудня.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.