Новини політики. 5 листопада. Українське суспільство має дати належну оцінку діям комуністичного режиму, вважає лідер Нашої України, екс-президент Віктор Ющенко.

Багато міжнародних інституцій засудили сталінський комуністичний режим

Про це він заявив, виступаючи на відкритті міжнародної конференції “Співпраця СРСР і Німеччини в міжвоєнний період і під час Другої світової війни: причини і наслідки”, повідомляє прес-служба партії Наша Україна.

Ющенко підкреслив, що багато міжнародних інституцій, у тому числі ОБСЄ і ПАРЄ, засудили сталінський комуністичний режим, прирівнявши його до фашистського. Однак в Україні комуністи і досі знаходяться у владних органах.

“Як би не було важко, європейське співтовариство переважно впоралося з викликами фашистської ідеології через міжнародні трибунали, через світове та національне політичне засудження. Ми прийшли до відчуття, що фашизм відновити важко, чого не можна сказати про комуністичну ідеологію”, – сказав політик.

“Ми не пройшли засудження тієї злочинної системи, яка називається сталінізм, і тому у нас така важка дорога”, – зазначив він.

Тому Ющенко підтримав проект постанови конференції, в якому пропонується відзначити необхідність створення Міжнародного трибуналу для розгляду злочинів комунізму і почати судове переслідування живих виконавців комуністичних злочинів.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.