Новини світу. 27 листопада. Найбільша у світі плавуча ялинка запалила вогні в суботу в Ріо-де-Жанейро на озері Родріго-де-Фрейтас.

Ялинка зметнулася над водною гладдю озера на висоту 85 метрів

Ялинка, яка регулярно споруджується з 1996 року, офіційно вписана в Книгу рекордів Гіннесса і, схоже, найближчим часом навряд чи кому вдасться побити досягнення бразильських інженерів, які рік за роком збільшують розміри новорічного “дерева”.

Цього разу ялинка, що переливається мільйонами вогнів, зметнулася над водною гладдю озера на висоту 85 метрів. Загальна вага сталевої конструкції становить 542 тонн.

Фраза про мільйони вогнів – не перебільшення: світлове оздоблення “дерева” складається з 3,3 млн лампочок. Управляє всім цим господарством спеціальна комп’ютерна програма, що перетворює ілюмінацію в захоплююче шоу.

Електроенергією ялинку постачають дизельні генератори, потужності яких вистачило б для того, щоб освітити середньої величини райцентр. За запевненням творців цього технічного дива, ялинку видно навіть з космосу.

Свято “Ялинка, запалися!” на озері Родріго-де-Фрейтас для Ріо-де-Жанейро і всієї Бразилії за вже сформованою традицією означає офіційний початок різдвяно-новорічного сезону.

У суботу разом з ялинкою бразильцям була представлена ​​і емблема Параолімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Складна тривимірна фігура уособлює одночасно серце і знак нескінченності. Незвично і колірне рішення емблеми: червоний, жовтий і оранжевий кольори плавно перетікають один в один.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.