Новини України. 6 листопада. Кабінет міністрів випустив заяву, згідно з якою, завтра, 7 листопада, на акції протесту вийдуть члени псевдо-організацій афганців та чорнобильців.

Кабмін, Азаров
Протестувальників вважають неправдивими

“Представники громадських організацій “афганців” і “чорнобильців”, які вели діалог з урядом, вважають, що 7 листопада можуть вийти з акціями протесту організації-клони. Ці люди не мають ніякого стосунку до учасників домовленостей 30 вересня, до того ж не є членами громадських організацій”, – стверджує прес-служба Кабміну.

У Кабміні також вважають, що своїми акціями афганці та чорнобильці прагнуть зірвати “планомірну роботу з врегулювання питань соціального захисту”.

Уряд попереджає, що витрати на суди ускладнять виплату пенсій чорнобильцям і афганцям.

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що від того, що афганці та чорнобильці ламають паркани перед Верховною Радою, грошей в бюджеті не додається.

Нагадаємо, що увесь тиждень під Верховною Радою протестували ветерани Афганістану і чорнобильці. У четвер протестувальники повалили паркан перед будівлею парламенту. Люди незадоволені скасуванням пільг для 16 категорій громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.