Новини України. 3 листопада. Селище Вавилове під Севастополем щодня скидає в річку Бельбек близько 200 м3 неочищених стоків, які потрапляють в море, і ліквідувати цю катастрофу не поспішають.

Неочищені стоки йдуть прямо у море

Як з’ясувалося, ще в 2004 р. системи очищення цього селища поблизу популярних пляжів «Учкуєвка» і «Любимівка» оголосили аварійними і закрили. Проте фінансування на створення нових очисних з міського бюджету надійшло лише через три роки, повідомляє Сегодня.

Головний інженер Управління капбудівництва Севастополя Леніна Швець говорить: «В результаті торгів визначили підрядника. Ним стало харківське підприємство «Техекс». Освоїли 621 000 гривень. Через рік роботи продовжилися, однак грошей не вистачило, і з кінця 2008-го ми жодних коштів на очисні не отримували».

Минулого разу до реконструкції очисних споруд селища Вавилове приступили в 2010 р. Те, що побудували попередники, було зруйновано як застаріле. Будівництво знову почалася з нуля. Проте 1,5 млн грн., виділених з бюджету, вистачило лише на першу чергу очисних. З весни нинішнього року об’єкт покинутий. За цей час частина конструкцій пошкодилася, а огорожі, труби і чавунні люки з колодязів були розкрадені.

В управлінні ЖХГ Севастопольської міськдержадміністрації обіцяють вирішити проблему неочищених стоків до кінця року. «Планується витратити ще 300 тисяч гривень на ремонт каналізаційних мереж селища, – розповів начальник управління ЖКГ Севастополя Олександр Панасюк. – Причому ремонт мереж і тендер обіцяють почати в перших числах листопада. Очисні будуть побудовані за модерною чеською технологією, тобто з повним циклом очищення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.