Новини України. 23 листопада. УЄФА підтримує наміри уряду України негайно припинити і заборонити в подальшому знищення безпритульних собак. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

УЄФА контролює дії України щодо безпритульних собак

Постійно отримуючи інформацію від різних організацій захисту тварин щодо ситуації з безпритульними собаками в Україні, УЄФА неодноразово звертався до українських урядовців з проханням вжити необхідних заходів для вирішення цього питання.

Відзначається, що УЄФА також надавав фінансову підтримку київської філії Товариства захисту тварин, виступаючи посередником між спеціалізованими установами з захисту тварин і владою, які повинні були прийти до адекватного спільного рішення в сформованій ситуації.

Зазначимо, що міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський в листопаді офіційно заявив про наміри ввести заборону на знищення безпритульних собак. Влада також вирішила побудувати ряд притулків для таких тварин, де їх стерилізували б, а потім випускали на волю.

Відповідно до нових законів, мери всіх міст будуть зобов’язані забезпечувати виконання нових правил, інакше вони будуть нести відповідальність перед законом.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.