Новини спорту. 15 листопада. УЄФА представив графічне оформлення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться в суботу, 19 травня, на «Арені Мюнхен».

Ліга чемпіонів
Концепцію дизайну розробило агентство The Works

Характерна концепція була розроблена спеціально для вирішального поєдинку Ліги чемпіонів 2012 року і заходів, що супроводжуватимуть його. Наявність власного дизайну й логотипу додає фіналу неповторної індивідуальності.

Елементи оформлення використовуватимуться в рекламних цілях на різних платформах, щоб підвищувати популярність і престиж однієї з найбільших спортивних подій планети. Так, фінал Ліги чемпіонів-2011 між «Барселоною» і «Манчестер Юнайтед» у всьому світі подивилося 179 млн чоловік.

Концепцію дизайну розробило агентство The Works, що базується в Лідсі. В оформленні стилістика й енергія німецького експресіонізму злилися з розмаїттям сучасної архітектури Мюнхена. Використання синього й блакитного кольорів навіяно великою кількістю в місті таких популярних у наші дні будівельних матеріалів, як скло й метал, що добре відображають дійсність.

У оформленні використані ромбоподібні елементи, що певною мірою повторюють форму мюнхенського стадіону і немов відображають ключові епізоди з історії турніру. Символічно зображений трофей Ліги чемпіонів УЄФА. Його дизайн створює відчуття гордості, якості й високого досягнення – понять, які міцно асоціюються з фіналом Ліги чемпіонів.

У основі ідеї створювати унікальне графічне оформлення для кожного фіналу лежало бажання виставити приймаючі міста в унікальному світлі.

За матеріалами Інформаційний центр Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.