Новини здоров’я. 3 листопада. В ході дев’ятигодинної операції лікарям вдалося успішно роз’єднати зрощених в області грудей і живота дворічних дівчаток близнюків.

Лікарям вдалося роз'єднати дівчаток

Операція по роз’єднанню сіамських близнюків, яка була проведена в дитячій лікарні Стендфордського університету, Великобританія, тривала 9 годин, і в ній взяли участь більше 40 фахівців. Ангеліка та Ангеліна Сабуко, народилися з’єднаними в області грудей і живота, і подальше життя в такому стані серйозно загрожувало їхньому здоров’ю та добробуту. Дівчатка народилися на Філіппінах, однак залишили батьківщину з батьками і десятирічним братом в минулому році. Незважаючи на те, що вони зрослися обличчям до обличчя, вони навчилися самостійно ходити.

У кожної з дівчаток є своє серце, мозок, нирки, шлунки і кишечник. Проте їх печінки були зрощені, так само як і кістки грудної клітки, також у них була «спільна» черевна стінка. Найбільше лікарі переживали з приводу поділу печінки. Тим не менш, вони порахували, що навіть при найгіршому результаті їм вдасться врятувати одну дитину, в той час як подальше життя у такому стані мало високий ризик смерті для обох дітей. Після операції дівчаток тримають під наркозом, поки вони не зможуть дихати без допомоги апарата штучної вентиляції легенів.

Джерело Здравое 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.