Новини технологій. 27 листопада. Американська компанія Bit9, яка спеціалізуєтся на інформаційній безпеці, днями оприлюднила перелік найбільш вразливих на сьогоднішній день смартфонів.

Samsung Galaxy Mini - лідер рейтингу

Головними критеріями в складанні списку стали популярність на ринку, попередньо встановлена ​​застаріла і небезпечна версія операційної системи і найповільніші цикли оновлення.

Всі 12 місць у списку дісталися телефонам на базі Android. Неофіційне 13-місце, за словами експертів компанії, можна віддати iPhone 4 і більш старим моделям смартфона Apple.

За словами фахівців, у більшості всіх Android-пристроїв, які сьогодні представлені на ринку, встановлена ​​застаріла версія операційної системи.

Виробники часто продають телефони з попередньо встановленим застарілим ПЗ, а також не поспішають модернізувати ці телефони останніми і найбільш безпечними версіями Android. Не рідкісні також випадки, коли телефони не оновлюються зовсім, оскільки виробники перемикають свою увагу на більш нові моделі.

За оцінками експертів, більшість користувачів використовують свої смартфони як звичайний телефон лише 3% часу, коли ним користуються. Іншими словами, ці пристрої, по суті, є наступним поколінням портативних комп’ютерів. Смартфони містять особисту та конфіденційну ділову інформацію, тому як споживачі, так їх роботодавці повинні бути впевнені, що їхні дані знаходяться в безпеці.

Топ-12 найвразливіших смартфонів

1. Samsung Galaxy Mini
2. HTC Desire
3. Sony Ericsson Xperia X10
4. Sanyo Zio
5. HTC Wildfire
6. Samsung Epic 4G
7. LG Optimus S
8. Samsung Galaxy S
9. Motorola Droid X
10. LG Optimus One
11. Motorola Droid 2
12. HTC Evo 4G

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.