Новини світу. 6 листопада. 20 тисяч американців зажадали від адміністрації Барака Обами оприлюднити подробиці зустрічей з інопланетними цівілізаціямі.

інопланетяни
Населення США вірить у спілкування влади з інопланетянами

Уряд Сполучених Штатів не співпрацює з інопланетянами і ніколи їх не зустрічало.

Про це офіційно заявили представники Білого дому, повідомляє Цензор.НЕТ. Зробити таку заяву їх змусили тисячі американців, які впевнені в зворотному. Дане повідомлення було опубліковане у відповідь на вимоги громадських організацій розсекретити інформацію про контакти США з жителями позаземних цивілізацій.

Із запитом оприлюднити подробиці зустрічей з прибульцями в адміністрацію президента США Барака Обами звернулися близько 20 тисяч американців. При цьому вони посилалися на результати останніх опитувань громадської думки, згідно з якими в США більше половини населення вірять існування позаземного розуму. А близько 80% американців вважають, що уряд країни навмисно приховує або спотворює інформацію про це.

“На сьогоднішній день американський уряд не має даних про існування розумного життя за межами Землі, а також відомостями про те, що інопланетяни вступили або вступали в контакт з представниками державних органів США, – сказано в заяві представника департаменту Білого дому з науки і технічної політики Філа Ларсона. Текст заяви опублікований на урядовому сайті США. Варто відзначити, що судячи з першої реакції громадськості, американці не дуже-то повірили представникам Білого дому. Автори ініціативи мають намір найближчим часом направити ще один запит до адміністрації Обами таки змусити чиновників сказати людям правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.