Новини України. 2 листопада. Люди при владі, або переконані, що криза до нас не дійде, або не орієнтуються в тому, що робиться в світі.

Василь Куйбіда
Куйбіда: владі потрібно щось робити з кризою, яка насувається

Про це заявив колишній Міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда в інтерв’ю NM.

“Фінансисти і економісти говорять, що друга хвиля фінансово-економічної кризи в Європі вже є. Наш прем’єр-міністр і урядовці стверджують, що ця криза до нас не дійде. Хотів би почути від них серйозні аргументи, яким чином вона нас обійде: в гарячому казані холодного місця не буває”, – відзначає Василь Куйбіда.

За його словами, у випадку, коли наближається хвиля кризи, потрібно це визнати і спільно боротися проти неї, оскільки існує єдиний ворог для країни. Він додав, що при такій загрозі потрібно залучати і спеціалістів з опозиції для вирішення проблеми.

“Або дійсно ті, хто при владі переконані, що криза до нас не дійде, або вони не орієнтуються в тому, що відбувається в світі, замкнені в своєму середовищі і дальше ніж адміністративні схеми нічого не бачать”, – відзначив Куйбіда.

“А тепер дуже важко сісти за стіл переговорів, в той час коли лідерів опозиції садять по тюрмах, коли політичні процеси намагаються звести до кримінальних.  В такій ситуації сидіння за столом переговорів виглядає незрозуміло, будь-які заклики сісти за стіл переговорів не сприйматимуться”, – зауважив екс-міністр.

NewsMarket

Повний текст інтерв’ю читайте на сайті згодом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.