Новини економіки. 10 листопада. У жовтні відновився приплив коштів населення у банківську систему України – депозитний портфель фізосіб збільшився на 2,2 млрд грн.

банки, гроші
Українці відкривають депозити в банках

Разом з тим, приріст був забезпечений виключно за рахунок вкладів в інвалюті, за депозитами у гривні спостерігався відтік засобів.

За підсумками жовтня 2011 обсяг вкладів населення в українських банках збільшився на 0,7% – до 303,0 млрд грн. Про це свідчать дані Національного банку України, опубліковані на його офіційному сайті, повідомляє Цензор.НЕТ.

Таким чином, вересневий відтік грошей населення з української банківської системи, коли вперше за два останні роки було зафіксовано скорочення обсягу депозитів фізосіб, виявився разовою акцією.

Разом з тим, необхідно відзначити, що приріст депозитного портфеля в жовтні стався виключно за рахунок вкладень в іноземній валюті, які збільшилися на 2,6 млрд грн.

Тоді як гривневі депозити в цілому по банківській системі продовжують скорочуватися, показавши за підсумками минулого місяця «мінус» 419,6 млн. грн. Зазначимо, що скорочення гривневого портфеля депозитів фізосіб триває вже третій місяць поспіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.