Новини України. 15 листопада. Громадськість збирає кошти для українського гірськолижника Євгена Кравітза.

Український гірськолижник Євген Кравітз (праворуч)

Євген в 25 років став першим українським гірськолижником з обмеженими можливостями, який представив Україну на чемпіонаті Європи та на Паралімпійських іграх у Ванкувері в 2010 році. До нього спортсмени з обмеженими можливостями жодного разу не брали участі в гірськолижних змаганнях. Євген Кравітз став лауреатом премії “Гордість країни” 2010 року.

В дитинстві поїздом хлопчикові відрізало обидві ноги, одну ногу лікарям вдалося врятувати. Але це не завадило Євгену стати на лижі однією ногою.

Соціальний проект “100% життя” націлений на допомогу і підтримку спортсменів-гірськолижників з обмеженими можливостями. Потрібно лише необхідне обладнання, так звані, боби (моноскі) – це гірськолижні конструкції.

Для того, щоб гірськолижники могли тренуватися і виступати на професійних гірськолижних змаганнях, організатори акції планують купити два боби (ціна одного боба складає 77 тисяч гривень).

На сьогоднішній день категорія боббістів – одна з найчисленніших в гірськолижному спорті. Люди зі складними травмами спини, ампутації обох нижніх кінцівок мають можливість спробувати себе в гірських лижах. На території пострадянських країн немає жодного спортсмена-боббіста. Підготовка спортсмена-боббіста в Україні забезпечить лідерство України серед країн СНД в гірськолижному інвалідному спорті.

Дані для перерахунку коштів для допомоги спортсменам:

ЄДРПОУ 37119312
Благодійна організація “Фонд підтримки інвалідного спорту”
МФО 321767, ВАТ “ВТБ Банк”
р/р 26002010094083
тел. для довідок: 097-076-73-70.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.