Новини України. 4 листопада. Українські націоналісти із ВО “Свобода” та УНА-УНСО зірвали сьогодні проведення “Русского маршу” у Києві.

Учасники "Русского маршу" у Києві

Як наслідок, четверо свободівців були затримані правоохоронними органами.

Про це у коментарі Gazeta.ua повідомив голова Київського осередку ВО “Свобода” Андрій Іллєнко.

“Сьогодні ми боролись із проявами українофобії та пропагандою російського шовінізму – так званим “Русскім маршем”, який мав відбутись у Києві. Ми не допустили його проведення”, – зауважив Іллєнко.

За його словами, представники “Русского блока” збирались на столичній Арсенальній площі, але українські націоналісти не дали їм пройти організованою колоною, забрали у них прапори.

“Очевидно, що жодного успіху шизоїдні імперські марші в Києві ніколи не матимуть. Убогість акції російських імперіалістів свідчить, що навіжена пропаганда “Русскава міра” не має жодних результатів в Україні. Українофобські ідеї як сповідувала, так і сповідує купка маргіналів”, – заявив голова київської “Свободи”.

“Залишки проросійських марширувальників приєднались до хресної ходи Московського патріархату… Після цього “Беркут” затримав 4 “свободівців” – депутата Вишгородської районної ради Юрія Левченка, депутата Вишгородської міської ради Юрія Городиського, депутата Узинської міської ради Назара Науменка та Олександра Солонька“, – уточнив активіст.

Він додав, що їх протримали близько двох годин, після чого відпустили, висунувши обвинувачення за статтею 173 Адміністративного кодексу – дрібне хуліганство.

Крім того, Іллєнко розповів, що сьогодні над двома свободівцями – Едуардом Ігольніковим та Кирилом Бабенцовим, яких затримали учора під час акції під Верховною Радою, відбувся суд.

“Печерський районний суд їх повністю виправдав. Тобто учорашні дії міліції щодо затримання наших хлопців були незаконні – це визнав суд”, – підкреслив Іллєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.