Новини України. 14 листопада. Я думаю ситуація в Україні буде чимось нагадувати Ноєв ковчег: хтось сяде і відпливе, а хтось залишиться та вимре – фізично та інтелектуально…

Українці лише вміють протестувати

Буде негативна селекція, залишиться десь 35 мільйонів. Таку думку в ексклюзивному висловив соціальних психолог Олег Покальчук.

Крім того, за його словами, акції чорнобильців, які відбувалися біля Верховної Ради – це не протести, а вияв невдоволення.

“Можливий результат незадоволення: дайте нам грошей і крапка. А звідки їх взяти нас не цікавить. Грошей не дадуть навіть якби були”,- зауважив експерт.

“Для того ж, щоб відбулися справжні протести повинен бути мотив для дій, але його немає. Є мотив для незадоволення: не подобається влада, але покажіть мені країну, де людина скаже, що їй подобається влада? Всі нарікатимуть. От нещодавно я проїхав кількома європейськими країнами і всі кажуть: от така влада, такий уряд нам тяжко живеться”, – підкреслив соціальний психолог.

“Вони (українці) не бачать перспективи, бо єдина перспектива, яка з цього випливає – це підвищення власної відповідальності”, – додав Олег Покальчук.

Експерт також наголосив, що українці в більшості випадків переконані, що їх надурять.

Як зазначають соціологи, понад половини українців готові взяти участь в акціях протесту. В той же час експерти наголошують, що готовність взяти участь в акцях протесту не означає обов’язкової участі у них.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.