Новини політики. 5 листопада. У країнах Заходу може сформуватися вкрай негативна думка про Україну, як про країну, в якій не дотримуються демократичні норми.

Дін не взявся прогнозувати, чи будуть введені санкції проти українських політиків

Про це в інтерв’ю ZN.UA сказав Говард Дін, колишній кандидат від демократів у президенти США і нинішній член ради директорів Національного демократичного інституту.

«Існує ризик, що про Україну почнуть думати як про Білорусь. Дуже важливо, щоб цього не сталося. Україна дуже важлива для Сполучених Штатів, але ще більше – для Європейського Союзу. Тому ми – США та ЄС – у цій боротьбі разом, і хотіли б залишатися разом з вами. Але зараз здається, що Україна нас відштовхує», – сказав він.

«У західних демократіях переслідування політичних опонентів – це та червона лінія, за яку не можна заходити… Ми не віримо в те, що однопартійна система може бути успішною. У довгостроковій перспективі такого не може бути ні в політичній сфері, ні в економічній. Тому ми дійсно досить чутливо ставимося до подій в Україні», – підкреслив Дін.

При цьому він не взявся прогнозувати, чи будуть введені санкції проти українських чиновників і політиків.

«Думаю, ваша країна стоїть на роздоріжжі. Після вироку Тимошенко імідж вашої країни на Заході сильно постраждав, і в довгостроковій перспективі це зашкодить їй економічно. Тепер погляди прикуті до виборчого законодавства України», – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.