Новини політики. 3 листопада. Україні під час газових переговорів з Росією потрібно бути «розумнішою і хитрішою», заявив олігарх Дмитро Фірташ.

Фірташу краще, щоб Україна була в Євросоюзі

«Я думаю, що зараз завдання – обійняти росіян, поцілувати і забрати своє. Нам потрібно бути розумнішими і хитрішими. Потрібно бути в діалозі з Росією, щоб вони «Південний потік» не будували. Тільки так ми зможемо зберегти транзитні можливості України», – сказав він в інтерв’ю, передає Цензор.НЕТ.

«Звичайно, країні потрібна зрозуміла ціна на газ, тому що Україна не готова платити ціну, яка є сьогодні. Причому йдеться як про населення, так і про промисловість… Від того, скільки коштує газ, залежить ціна продукції, яку виробляє Україна. А при ціні в 500-600 доларів українська економіка не може конкурувати на зовнішніх ринках. Від того, чи зможуть підприємства продати продукцію, залежить, чи будуть працювати заводи і фабрики і чи буде робота у мільйонів українців», – підкреслив Фірташ.

«Зараз мені як бізнесмену краще, щоб Україна була в Євросоюзі. Бо Росії я нічого не продаю, крім двоокису титану. Мій бізнес більше орієнтований на Захід. Відповідно, мені вигідніше рухатися до Євросоюзу. Але рішення приймає держава. Якби мені потрібно було приймати це рішення, я б не поспішав. Взяв би розбив сторінку на дві частини і порахував – плюси в цій стороні, мінуси в цій. Треба розібратися, що Україні дає Євросоюз, що дає Росія. І я не впевнений, що Євросоюз – відповідь на всі наші запитання. Подивіться, що у них зараз з економікою відбувається», – також зазначив олігарх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.