Новини світу. 12 листопада. Понад 200 людей заарештовано співробітниками польської поліції під час заворушень, що відбулися у Варшаві в ході святкування Дня незалежності 11 листопада.

У польському мітингу брали участь німці

Про це повідомляє РБК.

Близько половини затриманих (92 людини) є громадянами Німеччини. Серед заарештованих також є громадяни Іспанії, Угорщини і Данії. Всі вони, за словами представника поліції, під час затримань були налаштовані дуже агресивно і чинили опір.

Напередодні під час святкових заходів кілька тисяч праворадикальних активістів зійшлися у вуличних сутичках з приблизно такою ж кількістю ліворадикалів, анархістів, антифашистів і борців за права геїв. Повідомляється, що праворадикали зуміли серйозно пошкодити три поліцейських фургона і спалити автобус польського телебачення.

В результаті заворушень близько 40 поліцейських отримали поранення. За інформацією польських ЗМІ, у зіткненнях брали участь німецькі анархісти, які прибули до Варшави для участі в мітингах.

День незалежності в Польщі відзначається щорічно на честь проголошення незалежності держави від панування Німеччини, Росії та Австрії в 1918р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.