Новини України. 12 листопада. Співробітники запорізького міського управління міліції припинили діяльність підпільної он-лайн порностудії, яка розміщувалася в гуртожитку.

порно готель, секс, ліжко
Дівчатам заборонялося повідомляти, що вони з України

Студія працювала під виглядом товариства з обмеженою відповідальністю і розташувалася на двох поверхах будівлі.

Під час обшуку в студії міліціонери вилучили понад 30 комп’ютерів і спеціальних відеокамер, за допомогою яких передавалася інформація в Інтернет. Також вилучено сервер студії, деякі документи, відеозаписи.

Під час проведення обшуку в приміщеннях було затримано 14 дівчат та адміністратор. Встановлено, що всього в студії в кілька змін працювали більше 60 дівчат.

Сама студія функціонувала цілодобово. Інформація порнографічного змісту транслювалася виключно користувачам зі Сполучених Штатів Америки та країн Західної Європи. Вхід на сайт з країн СНД був заблокований. З метою конспірації дівчатам категорично заборонялося в процесі спілкування з іноземцями повідомляти що вони з України. Спілкування велося лише англійською мовою.

Згідно з документами, за рік власники студії заробили понад $ 1 млн. Дівчата отримували в місяць від $ 1 тис. Переважно в студії працювали студентки місцевих вузів.

Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 301 Кримінального кодексу України (виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, вчинені за попередньою змовою групою осіб). За подібні злочини передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Слідство у справі триває.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.