Новини України. 10 листопада. Газета «Запорізька правда» беззмінно виходила з жовтня 1917 року, але її суботній випуск може стати останнім.

"Запорізька правда" - випускається із 1917 року

Видання не виходило ні позавчора, ні сьогодні, не плануються її вихід і в наступні дні.

За інформацією «України молодої», всі 23 співробітника видання дружно написали заяви про відхід у неоплачувану відпустку – поки на три дні, передає Цензор.НЕТ.

Причина того, що «Запорізька правда» не виходить – відсутність грошей з боку засновників, якими є обласні рада та держадміністрація. Борги газети перед друкарнею сягнув 300 тисяч гривень.

«Хоча чиновники в зв’язку з близькими парламентськими виборами можуть отямитися. Адже «Запорізька правда» дуже популярна в селах, мешканці яких не втратили поваги до рідної мови», – пише «Україна молода».

Закликають не драматизувати ситуацію і в обласній раді, де сподіваються на виділення грошей під час сесії в кінці листопада.

Тим часом новопризначений керівник Запорізької області Олександр Пеклушенко привітав запорожців на офіційному сайті з Днем української писемності та мови, нагадавши про борг «передати нащадкам глибинні знання і живу, неповторну у своїй красі, українську мову». До речі, «Запорізька правда» не вийшла якраз напередодні цього свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.