Новини здоров’я. 28 листопада. Метою «Школи сексу», що недавно відкрилася в околицях Відня, є зробити всіх бажаючих неперевершеними коханцями.

У програму входить п'ять основних предметів і три предмети на вибір

У AISOS – Міжнародній школі сексу – вас навчать любити, стверджує директриса Ільва Марія Томпсон. «Ви займалися роботою над своїм інтелектом, своїми м’язами і своїм тілом, але як багато часу ви присвятили мистецтву любові?» – запитує вона відвідувачів веб-сторінки школи.

Предмети, що вивчаються в навчальному закладі, включають історію і теорію сучасної сексуальності. Сексуальні позиції, техніка зваблювання, анатомія – всі ці предмети також входять у шкільний курс навчання.

Перший семестр стартує 9 січня, проте вступити до школи можна вже зараз. У програму входить п’ять основних предметів і три предмети на вибір. Навчання коштує близько 1400 євро за семестр. Навчання ведеться в основному німецькою мовою. У школі планують організувати курси для пар, які можуть відвідувати заняття по вихідних.

«Наша школа дасть вам практичні навички, які змінять не тільки ваше життя, а й життя людей, з якими ви знаходитесь в близьких відносинах. Коротко кажучи, ми вчимо мистецтву давати і отримувати сексуальне задоволення», – зазначає директор.

Будівля школи розташована в затишному особняку 18-го століття. Іногороднім надається гуртожиток. Контрацептиви видаються студентам безкоштовно.

Для того щоб отримати допуск до випускного іспиту, учням необхідно здати іспити з кожного з предметів, що вивчаються.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.