Новини політики. 11 листопада. У четвер Юлії Тимошенко в її камері в Київському СІЗО слідчий податкової міліції пред’явив звинувачення за новими кримінальними справами, які розслідуються Держподатковою службою України.

Через проблеми зі спиною Тимошенко рекомендовано перебувати в ліжку

Про це повідомляє Сегодня.

Як повідомлялося, ці чотири справи стосуються діяльності корпорації ЄЕСУ в 1996-1997 роках. Адвокат Тимошенко Сергій Власенко розповів: «Допиту не було, слідчий пред’явив звинувачення, заповнив документи, все тривало близько 1,5 години. Юлія Володимирівна весь цей час лежала. Вона не може пересуватися».

У ЗМІ ж з’явилася тривожна інформація: медики нібито знайшли у VIP-ув’язненої міжхребцеву грижу, і Юлі загрожує параліч, але їм сказали підписати менш жорсткий діагноз, деякі відмовилися. Проте лікарі, які працюють у створеній МОЗ для обстеження Тимошенко спецкомісії з фахівців Нацакадемії меднаук, це спростовують.

«Колегіальне рішення членів комісії було підписано без всяких інсинуацій, про які пишуть в інтернеті, – сказав доктор меднаук з Медуніверситету ім. Богомольця Олександр Бур’янов (його називали одним з тих, хто нібито відмовився підписувати). – А всі чутки про стан здоров’я Юлії Тимошенко сильно перебільшені. Людина дійсно хворіє, але її стан і страждання є лікарською таємницею. Проводяться обстеження, та призначено лікування».

За словами Бурьянова, діагноз ще не встановлений. Неофіційно медики, які мають доступ до матеріалів обстеження, нам розповіли, що через проблеми зі спиною Тимошенко рекомендовано перебувати в ліжку. Джерела в «Батьківщині» стверджують, що Юля скаржилася на болі і до арешту: «Іноді в поїздках у неї боліла спина. Доводилося кликати масажиста або робити укол».

Соратник Тимошенко, нардеп і медик В’ячеслав Передерій, каже, що болі в хребті можуть свідчити про дуже багато хвороб: «Це може бути і міжхребцева грижа, і остеохондроз, і багато інших причин. У Тимошенко, по-моєму, в 2002 році була автомобільна травма, після якої з’явилися болі. Вона тоді вдарилася головою об стійку. У такому випадку все навантаження йде на хребет. І в неї і вік вже 50 років…».

У Держпенітенціарній службі відповіли, що у Тимошенко з’явилися проблеми зі спиною з її власної необережності. «Вона виконувала якісь вправи в прогулянковому дворику СІЗО і зробила неакуратний рух. Після з’явився больовий синдром», – сказав нам спікер відомства Ігор Андрушко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.