Новини політики. 24 листопада. Вчора біля головної ув’язненої був дуже насичений день.

Тимошенко нав'язують лікарів, яких вона не розуміє - Власенко

Її нарешті звозили на аналізи. Причому, як запевняють адвокати, таємно: без відома захисту та рідних. Розбудили о п’ятій ранку і «під покровом ночі вивезли в невідому лікарню», повідомив Власенко. Навпаки, Держпенітенціарна служба наполягає, що і час, і місце обстеження з Тимошенко узгодили, повідомляє Сегодня.

У лікарні ув’язненій № 1 зробили МРТ (магнітно-резонансну томографію), рентген і сонографію (УЗД). Вже о 10 ранку Юлю повернули назад у камеру, а результати передали до медчастини СІЗО для призначення лікування.

«У Тимошенко не виявлено патологічних змін, які загрожують її життя. Стан її здоров’я дозволяє проведення слідчих дій», – ще до полудня відзвітувала Держпенітенціарна служба.

«Стан здоров’я Тимошенко такий, що навіть слідчі були змушені відмінити в екстреному порядку слідчі дії» (у податковій правда, спростовують, що вони в останні дні намагалися допитати екс-прем’єра – Авт.), – парирував Власенко. Самі податківці, втім, запевняють, що вже кілька днів, як не провідували Юлю.

Бютівці результатам обстеження не довіряють, хоча в очі їх ще не бачили. Мовляв, по Луценку теж було з десяток заяв, що у нього відмінний стан здоров’я», – заявив Власенко біля СІЗО. На ключове питання, чому ж хвора Леді Ю., він також не відповів. «На сьогоднішній день оголошувати діагноз Тимошенко, який би він не був, без її дозволу ніхто не має права. Я запитаю у неї дозволу», – пообіцяв Власенко.

Він нагадав, що крім проблем з хребтом у Юлі ще й підшкірні синці. І виходячи з цієї симптоматики, треба було зробити аналіз крові. Але його не зробили. «Кров вона здавати відмовилася. Обстеження було одноразовим», – сказав помічник глави Держпенітенціарної служби Ігор Андрушко.

Нагадаємо, раніше лікарі висували припущення, що у Юлі може бути міжхребцева грижа, нестача вітамінів в крові і навіть онкологія. Хоча, якщо вірити вчорашнім дослідженням, все не так страшно.

Де саме обстежили Леді Ю., і МОЗ і СІЗО, і її захисники приховують. «Взагалі є три установи, де її могли б обстежити. Лікарня на Шевченка, там, до речі, працює професор Передерій (він бютівець), лікарня швидкої допомоги та Інститут нейрохірургії, де працює екс-міністр Поліщук», – розповів один з головних лікарів.

Втім, сам В’ячеслав Передерій сказав, що до нього на бульвар Шевченка Юлю не привозили. Ще одна версія – Діагностичний центр на вул. Кондратюка. Там вчора вранці бачили автозак. «Там дуже потужна діагностична апаратура. А в неї, схоже, грижа Шморля (дегенеративне ураження міжхребцевих дисків, провісник появи міжхребцевої грижі. – Авт.) », – припустив один з лікарів.

«Швидше за все, діагноз Тимошенко не буде розголошуватися, – сказав нам Власенко. – Юлію Володимирівну привозили в медустанову, яке їй не знайоме. Вона сказала, що воно було десь недалеко від СІЗО, тому що її недовго везли. З неофіційних джерел мені стало відомо, що це нібито обласна клінічна лікарня. Стан здоров’я Тимошенко погіршується. А їй нав’язують лікарів, яких вона не розуміє». За іншою інформацією, Тимошенко була обстежена в міському консультативно-діагностичному центрі або в лікарні № 8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.