Новини здоров’я. 5 листопада. Тайванська влада та страхові компанії країни всерйоз стурбовані змаганнями ненажер, які далеко не завжди закінчуються благополучно для здоров’я і життя учасників.

Змагання ненажер даремно витрачають час лікарів

В ході подібних чемпіонатів учасники поїдають усе, від величезних біфштексів до кількох дюжин котлет, а потім потрапляють в лікарні, відволікаючи на себе цінний час лікарів і змушуючи страхові компанії платити за їх лікування.

«Змагання ненажер не тільки небезпечні для здоров’я, але й порушують принцип справедливості, оскільки ті, що об’їлись, використовують національні ресурси охорони здоров’я даремно», – зазначають представники уряду, що радять страховим фірмам не виплачувати страховку учасникам таких подій.

На їхню думку, якщо у вас вистачило розуму взяти участь в чемпіонаті ненажер, ви повинні самі оплачувати всі свої медичні витрати. Крім цього, участь у змаганні може закінчитися летальним результатом. У 2008 році на чемпіонаті з поїдання на швидкість загинув студент, який вдавився хлібом.

Кількість товстунів в Тайвані значно збільшилася за останні роки. Так, десять років тому серед дітей від ожиріння страждали близько 6%, а тепер таких більше 25%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.