Новини авто. 23 листопада. Компанія J.D. Power and Associates опублікувала рейтинг задоволеності водіїв штатними навігаційними системами, встановленими в їхніх автомобілях.

Навігатор Garmin визнали найзручнішим

У ході опитування понад 18 тисячі американських автовласників з’ясувалося, що більше за все своїми навігаторами задоволені господарі машин Dodge Charger, говориться в прес-релізі компанії.

Рейтинг складався на основі опитування, під час якого водіям необхідно було оцінити навігатори у своїй машині по таким пунктам, як простота використання, задоволеність запропонованими маршрутами, зручний екран, швидкість роботи системи, точність розпізнавання голосових команд. У результаті навігатор Garmin, що встановлюється в «чарджера», отримав 767 балів з тисячі можливих.

Крім того, до п’ятірки найбільш задовільних навігаторів увійшли системи, які встановлюються в купе Hyundai Genesis (Hyundai Mobis), седані Chrysler 300 (Garmin), седані Acura TSX (Alpine Electronics) і седані Audi S4 (Harman).

Аналітики також вивчили, як часто водії відчувають складності при використанні навігаторів. З’ясувалося, що в середньому на сто навігаторів доводиться 351 випадок, коли системи працювали некоректно або не справлялися зі своїми завданнями.

У 33 випадках навігатори не могли знайти потрібну вулицю, в 24 випадках водіям здалося, що маршрут був прокладений не найкоротшим шляхом. Крім того, в 23 випадках навігатори не могли розпізнати голосові команди, в 19 – автовласникам було складно зорієнтуватися в меню.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.