Новини світу. 10 листопада. Міністр закордонних справ Румунії Теодор Баконскі заявляє, що у Румунії немає ніяких територіальних претензій до України.

Теодор Баконскі

“Я хочу однозначно відповісти на це питання: Румунія прихильник недоторканності кордонів держав. У нас немає ніяких претензій по відношенню до територіальної цілісності інших країн”, – заявив Баконскі, пише Kyiv Post.

Міністерства закордонних справ України і Румунії позитивно налаштовані в питанні вирішення проблем у співпраці між двома країнами.

“Ситуація з румунською громадськістю в Україні покращиться разом з поліпшенням змісту двостороннього діалогу між нашими країнами”, – підкреслив Баконскі.

У свою чергу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко запевнив, що сторони докладають всі свої зусилля для пошуку взаємовигідних і взаємоприйнятних рішень у проблемних питаннях, і саме на це налаштований двосторонній діалог.

В сою чергу, виконуючий обов’язки президента, голова парламенту Республіки Молдова Маріан Лупу на початку жовтня заявив про те, що на території України перебувають 120 об’єктів, на які претендує молдавська сторона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.