Новини світу. 10 листопада. Міністр закордонних справ Румунії Теодор Баконскі заявляє, що у Румунії немає ніяких територіальних претензій до України.

Теодор Баконскі

“Я хочу однозначно відповісти на це питання: Румунія прихильник недоторканності кордонів держав. У нас немає ніяких претензій по відношенню до територіальної цілісності інших країн”, – заявив Баконскі, пише Kyiv Post.

Міністерства закордонних справ України і Румунії позитивно налаштовані в питанні вирішення проблем у співпраці між двома країнами.

“Ситуація з румунською громадськістю в Україні покращиться разом з поліпшенням змісту двостороннього діалогу між нашими країнами”, – підкреслив Баконскі.

У свою чергу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко запевнив, що сторони докладають всі свої зусилля для пошуку взаємовигідних і взаємоприйнятних рішень у проблемних питаннях, і саме на це налаштований двосторонній діалог.

В сою чергу, виконуючий обов’язки президента, голова парламенту Республіки Молдова Маріан Лупу на початку жовтня заявив про те, що на території України перебувають 120 об’єктів, на які претендує молдавська сторона.