Новини світу. 8 листопада. У Єкатеринбурзі, в тамбурі магазину, покупцями виявлені немовля і дівчинка 3 років, покинуті матір’ю.

Дівчата були здорові і доглянуті

Як повідомляє преса з посиланням на прес-групу управління МВС Росії по Єкатеринбургу, інцидент стався 7 листопада в Єкатеринбурзі. У одному магазині покупці виявили двох маленьких дітей і повідомили в поліцію.

Діти були тепло одягнені і при них правоохоронцями була виявлена записка, згідно з якою мати стверджувала, що не могла доглядати за дітьми, так як у неї їх було троє. За даними, названими у записці дітей звати Халікова Латіфа Зайнітдіновна 2007 року народження і Халікова Дільдора Зайнітдіновна 2011 народження. Їх батьком жінка назвала Халікова Зайнітдіна Шахардіновіча, і просила поліцію простежити за дітьми, поки їх батько не з’явиться.

Як повідомила поліцейським продавець-касир магазину, жінка азіатської зовнішності з маленькими дітьми до магазину не заходила. Дітей доставили у відділ поліції, де бригада швидкої медичної допомоги оглянула їх. Захворювань та тілесних ушкоджень у дівчаток не виявлено, їх розвиток відповідає віку. Старша дівчинка може назвати своє ім’я, і ім’я сестрички, але погано говорить. Вона не може пригадати імен батьків. Для подальшого обстеження дівчат помістили до дитячої лікарні.

Поліція міста проводить заходи щодо встановлення осіб батьків дівчаток та їх розшуку і сподіваються на розсудливість матері – можливо, вона все-таки з’явиться.

Джерело Ура-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.