Новини політики. 15 листопада. Аналогічна стаття є в кримінальному законодавстві США, Франції та інших демократичних країн.

Єфремов пояснив, чому провалили голосування по декриміналізації статті Тимошенко

У Партії регіонів пояснили, чому провалили голосування по декриміналізації статті Юлії Тимошенко – аналогічна стаття є в кримінальному законодавстві США, Франції та інших демократичних країн. Про це повідомив журналістам на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Єфремов зазначив, що регіонали звернулися до експертів з проханням проаналізувати законодавство інших країн, у тому числі європейських.

“І ми сьогодні можемо зазначити, що дані статті є в законодавстві Сполучених штатів Америки, Великобританії, Франції та Італії – це ведучі, як в економічному, так і в політичному плані держави, держави в яких процвітає демократія. І якщо ставити питання про скасування цієї статті та керуватися порадами наших європейських колег, то, напевно, такі ж зауваження необхідно направити і на адресу колег з європейських держав”, – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України провалила поправку до президентського проекту закону про гуманізацію відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності, якими пропонувалося декриміналізувати статтю 365 Кримінального кодексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.