Новини світу. 21 листопада. З відповідною ініціативою виступила Телекомунікаційна адміністрація Пакистану, повідомляють пакистанські ЗМІ.

смс-листування
Смс із непристойними словами заборонені

Як розповів представник одного з мобільних операторів країни, до них надійшов офіційний лист з Телекомунікаційної адміністрації, в якому зазначено перелік з приблизно 1,5 тис. слів і виразів, які підлягають забороні.

До “чорного” списку увійшли слова і вирази, які, на думку авторів ініціативи, є непристойними і образливими. Крім того, під заборону потрапили слова і поняття, пов’язані з сексуальним відносинам, а також назви деяких частин тіла. У забороненому списку виявилося й ім’я Ісус Христос.

Операторам стільникового зв’язку доручено блокувати відправку СМС, що містять слова з “чорного” списку. Офіційних пояснень введення заборони від Телекомунікаційної адміністрації поки не надійшло.

Зазначимо, що це не перший випадок введення цензури, ініційований Телекомунікаційної адміністрацією Пакистану. У 2010 році по всій країні був заборонений доступ до соціальної мережі Facebook. Тоді приводом стало поширення в соцмережі “богохульних матеріалів”.

Джерело РБК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.