Новини світу. 24 листопада. У Німеччині проходить суд над гінекологом, який звинувачується в тому, що протягом довгих років таємно фотографував інтимні органи своїх пацієнток під час огляду.

Лікар таємно фотографував своїх пацієнток

Майже 700 жінок погодилися виступити зі звинуваченнями на адресу 56-річного гінеколога, якого підозрюють у таємному фотографуванні своїх пацієнток під час огляду. За наявними даними, за допомогою прихованої камери лікар зробив кілька тисяч знімків інтимних частин тіла жінок.

Загалом, жертвами гінеколога збоченця могли стати близько 3 000 жінок.

«Він звинувачується в підриві довіри пацієнта до лікаря, оскільки таємно фотографував пацієнток під час огляду. Тепер нам слід з’ясувати, як багато жінок постраждало в результаті його недозволенного поведінки, і що спонукало його займатися цим», – зазначив прокурор.

Якщо вина гінеколога буде доведена, йому загрожує рік в’язниці. Проте розслідування може затягтися, оскільки в кабінеті лікаря влади виявили величезну кількість фотографій (35000), на вивчення яких може знадобитися чимало часу. На даний момент обвинуваченому заборонено працювати, а його практика закрита.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.