Новини здоров’я. 29 листопада. У Берліні народився хлопчик, вага якого при народженні дорівнював 6 кілограмів.

Хлопчик та мати почувають себе нормально

14-та дитина в родині, якого батьки-мусульмани назвали Джихад, а також його мати, яка страждає від ожиріння, відчувають себе нормально.

6-кілограмовий Джихад – найбільша дитина у Німеччині, народжений природним шляхом. Лікарі попереджали його 40-річну матір, у якої вже є 13 дітей, про те, що пологи можуть бути небезпечними для неї і для дитини, однак жінка вирішила обійтися без операції. Як показали аналізи, мати страждала від діабету, однак нічого не робила для того, щоб справитися з цією проблемою, продовжуючи поглинати солодощі під час вагітності.

«Вона відмовилася від кесарева розтину, незважаючи на високий ризик. Зазвичай ми радимо матерям, діти яких важать понад 4,5 кілограмів, не ризикувати і не народжувати самостійно, щоб уникнути ускладнень», – розповіли лікарі.

Як правило надмірний розмір дитини пояснюється діабетом у матері під час вагітності. Зазвичай у таких жінок під час виношування плоду підвищується рівень цукру в крові. Дуже часто таке трапляється з повними жінками.

«Вага матері перед вагітністю, набір ваги під час вагітності і рівень цукру в крові впливають на розмір дитини. Коли у матері спостерігається гестаційний діабет, плід піддається підвищеному впливу глюкози, і для того, щоб впоратися з нею, виробляє багато інсуліну. Інсулін стимулює відкладання надлишку глюкози у вигляді жиру, збільшуючи вагу», – пояснюють експерти.

Джихад – велика дитина, проте він не є світовим рекордсменом. У липні в Техасі народилася дитина вагою 7 кілограмів 250 грамів, а в 1879 році мешканка Канади народила «малюка», який важив більше 10 кілограмів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.