Новини світу. 4 листопада. Урочистості на честь Дня народної єдності почалися на Красній площі в Москві.

День єдності святкують у Росії

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило здійснить в Казанському соборі літургію на честь Казанської ікони Божої Матері.

Свята, присвячені Богородиці, завжди були улюблені народом, і в п’ятницю з ранку в храмі зібралася безліч християн. Собор повний, багато людей стоять на Нікольській вулиці поруч із храмом.

Образ Казанської ікони Божої Матері був головною святинею народного ополчення, який звільнив Москву від іноземних загарбників в 1612 році. Тому свято Казанської ікони, пов’язане зі звільненням Москви, лягло в основу Дня народної єдності. На честь перемоги 1612 був заснований Казанський собор на Красній площі. За радянських часів, в 1936 році, він був знищений, а на початку 90-х років відновлений за кресленнями і фотографіями.

Після літургії Патріарх Кирило відкриє в Манежі виставку “Православна Русь”, що розповідає на основі мультимедійних технологій про сучасне християнське життя.

Потім Предстоятель Руської православної церкви відправиться в Нижній Новгород, де зібралося народне ополчення. Нижній Новогород також відвідають у день свята керівники країни. Патріарх здійснить молебень у кафедральному соборі Олександра Невського і перед ковчегом з Чесним Поясом Пресвятої Богородиці. Потім він відвідає Нижньоновгородський ярмарок.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.