Новини України. 11 листопада. 11 листопада в Луганську розпочинаються Дні Львова. Упродовж двох днів заплановано провести низку презентацій, зустрічей, виcтупи театру та джазу, дегустації та телеефіри.

Львів влаштовує Україні пізнавальні зустрічі

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради, передає  ZAXID.NET

Урочисте відкриття відбудеться о 12.00 на площі Героїв Великої Вітчизняної Війни за участю заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва та міського голови Луганська Сергія Кравченка. У відкритті братимуть участь актори театру «Воскресіння», джазовий гурт «Lviv Jazz Quartet».

Розпочнуться Дні Львова зустріччю з туроператорами, де Василь Косів презентуватиме туристичні можливості та перелік ключових атракцій і фестивалів на наступний рік. Свою продукцію запропонують для дегустації львівська кондитерська фабрика «Світоч» та компанія «Галка» – з брендом «Кава зі Львова».

У Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля для студентів проведуть ряд лекцій та презентацій, на яких представлять розвиток ІТ-технологій у Львові, розкажуть про можливість пройти стажування у львівських компаніях. У Луганському національному педагогічному університеті ім. Т. Шевченка розкажуть про формування успішного бренду Львова як нової туристичної Мекки Європи. Також студенти зможуть послухати історію двох міст на відкритій лекції Ілька Лемка в Луганському національному педагогічному університеті ім. Т. Шевченка. Учні луганської школи №20 на згадку про Львів отримають в подарунок книги львівських видавництв.

Протягом двох днів на головній площі міста та в університетах Луганська розповсюджуватимуть листівки «Запрошуємо до Львова», на яких є інформація про важливі та цікаві події у Львові, зокрема промоційну акцію «Нічний Львів», Різдво у Львові.

Луганськ став четвертим містом України, яке приймає «Дні Львова». До цього Львів завітав до Харкова, Одеси, Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.