Новини України. 18 листопада. Луганським шахтарям за участь в акціях протесту загрожує звільнення з вигаданих причин.

Шахтарів звільняють незаконно

Про це у своєму блозі повідомляє голова Союзу об’єднань громадян «Трудовий рух «Солідарність» Костянтин Ільченко.

Він нагадав, що в Луганську 3 листопада пройшла акція на підтримку вимог Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» про відставку Верховної Ради України. У ній взяли участь представники шахтарських незалежних профспілок.

Практично відразу після цього, – пише Ільченко, – на гірників, які брали участь в акції протесту, обрушилися репресії.

“Робітники ВП “Шахта “Довжанська капітальна” та ВП “Шахта” Червоний партизан”: Шаталов А.Н., Щербина А.І., Савельєв І.В. піддалися, з боку адміністрацій підприємств, нещадному переслідуванню, яке закінчилося необгрунтованим і незаконним ініціюванням їх звільнення. Причини звільнення взяті зі стелі, починаючи від вигаданих прогулів і закінчуючи “неправильно” заповненими лікарями карти профогляду, а Савельєву І.В. в приписі так і написали, що причиною звільнення є відсутність на роботі, через участь 03.11.11г. в акції протесту”, – сказано в повідомленні. Всі троє є членами Незалежної профспілки міста Свердловська.

«Оскільки профспілка, відповідно закону, сама визначає дні звільнення від роботи членів виборного органу для виконання своїх функцій, і дозволу на це роботодавця не потрібно, то стає очевидним, що обласна влада свідомо дала команду розправитися з тими, хто брав активну участь в акції» , – упевнені в «Солідарності».

Обгрунтовану відповідь про звільненя цих працівників надали, проте лідер СОГ «ДТЗ» побоюється, що роботодавці не мають наміру прислухатися до думки трудового колективу і вважає, що «питання по вищевказаних робітників вже вирішене».

«Шахтарями прийнято рішення, в разі звільнення членів НПГС вважати їх політично репресованими, і на знак протесту організувати акцію біля стін Кабміну з оголошенням голодування», – йдеться в повідомленні

Джерело Зеркало Недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.