Новини України. 8 листопада. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв передбачає, що призначення Анатолія Могильова головою Ради міністрів Криму може погіршити обстановку.

Могильов - провокація

Про це повідомляє Українська правда, нагадуючи, що Джемілєв неодноразово звинувачував екс-голову МВС у ксенофобії щодо кримських татар.

“Це схоже на провокацію, спрямовану проти кримських татар, оскільки Могильов у засобах масової інформації публічно ображав кримськотатарський народ та висловлювався на підтримку сталінської депортації корінного народу Криму“, – заявив Джемілєв.

“Ні до чого доброго це призначення не призведе, ба, більше – воно може погіршити міжнаціональну обстановку в Криму“, – додав він.

У свою чергу, голова кримського відділення “Батьківщини” Андрій Сенченко впевнений, що ані Могильов, ані жоден інший прем’єр-міністр автономії не може мати ніякого впливу на ситуацію у Криму, оскільки, за його словами, всі рішення приймаються в Києві.

“У нинішніх умовах у країні фігура кримського прем’єра ні на що не впливає, оскільки режим побудований таким чином, що є диктатура, регіональні інтереси якої обслуговують “смотрящі”, – сказав Сенченко.

У свою чергу, перший віце-спікер парламенту автономії Костянтин Бахарев вважає, що вибір президента свідчить про його особливе ставлення до Криму:

“Вибір такої кандидатури, яка вже працювала у Криму і у той самий час має великий досвід роботи на найвищих державних посадах, свідчить про те, що Крим є пріоритетним регіоном для голови держави”.

Заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Михайло Чечетов вважає, що Могильов “порозуміється зі всіма політичними силами, у тому числі і з кримськими татарами знайде спільну мову”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.