Новини здоров’я. 30 листопада. Донецькі лікарі лікують жінку, що отримала опіки 97% шкіри.

Поневіряння жінки почалися з душової кабінки

До цих пір про порятунок при такій величезній площі ураження навіть і не мріяли.
У світі випадків одужання після подібних травм – одиниці. Але донецькі камбустіологи вирішили посперечатися з долею.

Жінці зробили вже 10-ту операцію. А почалися її поневіряння зі звичайної душової кабінки підвищеного комфорту. Там щось спалахнуло, коли жінка була всередині.

“Я зайшла (у душову кабінку), включила світло, зачинила за собою двері, стала включати, а у нас душова з усіма цими прибамбасами – електроніка ця. Спалах, я кричу – підбігає чоловік, дитина, гасять це все”, – повідомила постраждала Ірина Надель.

Ірина вже перенесла 5 операцій з видалення мертвої шкіри і стільки ж з пересадки – їй імплантують штучну шкіру, вирощену в лабораторії, і донорську – від матері. Жінка в реанімації вже другий місяць. На її ліжку замість матраца циркулює півтонни силікону. Адже будь-який рух для неї – нестерпний біль.

Для допомоги Ірині майже 50 донорів здали кров і плазму – про це подбали колеги по роботі. Адже кожен день у палаті інтенсивної терапії коштує до 1,5 тис. грн. Це при тому, що всі операції лікарі роблять безкоштовно.

“Такі пацієнти, з такою площею ураження – і враховується не тільки загальна площа, але і площа глибоких опіків та опіки дихальних шляхів – є прецедентом для нашої країни і не тільки для нашої країни”, – заявив керівник Донецького опікового центру ІНВХ ім. Гусака Еміль Фісталь.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.