Новини технологій. 30 листопада. Користувачі смартфонів Apple вважаються найбільш лояльними споживачами.

Apple
У Apple найбільш лояльні користувачі

Це підтвердили дослідження британської компанії Gfk

Згідно з результатами дослідження, 84% iPhone-юзерів вибирають телефон цієї ж марки при купівлі нового девайса.

Також не зраджують своїм перевагам 60% Android-користувачів і 48% BlackBerry.

Показник лояльності до бренду Apple почав рости феєричними темпами після того, як компанія представила в 2007 році новий iPhone. Ця подія вирвала багаторічну першість на ринку мобільних девайсів, обігнавши цілком перспективних конкурентів.

Не дивно, що багато опитаних серед основних причин стабільності вказали простоту використання, легкість налаштування і швидку навігацію. Це означає, що для споживачів рівень комфорту є основним фактором при виборі девайса.

Бар’єром для зміни смартфона є надійність пристрою і його довговічність. Задоволених своїм поточним апаратом буде складно спокусити на нову платформу та на інші сервіси. Велика частка переваги лягає все-таки не на сам девайс, а на бренд компанії-виробника

– Раян Гарнер

Дослідження також показало, що чим більше сервісів використовує користувач – тим більше шансів, що він і далі буде дотримуватися цього бренду. Apple послідовно вводить в експлуатацію додаткові послуги (iCloud, iTunes Match), регулярно (не без допомоги розробників) оновлює програми App Store. Всі ці рухи спрямовані виключно на утримання приросту бази користувачів і на залучення нової.

Apple має власну “формулу успіху”, яка привела до того, що її гаджети є показниками сучасності та еталонами технічного стилю. Не можна не рахуватись і з тим, що 60% “андроїдоманів” не хочуть змінювати свої переваги. Але з великою часткою ймовірності можна говорити, що якщо їм в руки потрапить власний новий девайс Apple, багато власників гаджетів на платформі Android можуть поміняти свою думку кардинальним чином.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.