Новини політики. 19 листопада. Всеукраїнське об’єднання “Свобода” не сприймає урядовий проект закону “Про ринок землі” і вважає, що його прийняття призведе до непередбачуваних наслідків.

Олег Тягнибок
Прийняття такого закону може спричинити серйозну хвилю протестів людей - Тягнибок

Про це заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи прийняття Верховною Радою за основу вищезгаданого законопроекту.

“Ми його оцінюємо категорично несприятливим. Прийняття такого закону в цілому може спричинити серйозну хвилю протестів людей”, – спрогнозував політик.

За його словами, в нинішній ситуації можуть бути тільки дві мотивації, коли українці реально можуть вийти на вулицю і почати відстоювати свої права жорсткими, рішучими діями.

“Це фальсифікація виборів, тобто обдурювання громади і продаж землі”, – уточнив Тягнибок.

Він зазначив, що дехто ще не усвідомлює, які наслідки може нести прийняття подібного закону. “На жаль, влада не прислухається до думки суспільства“, – сказав націоналіст.

Свободівець підкреслив, що його партія вже протягом півтора років намагається провести референдум з приводу заборони продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні.

“Але він постійно блокується то ЦВК, то місцевими органами влади. Ми проводимо масові акції протесту. Люди не хочуть цього земельного ринку і розуміють, що він може призвести до певного колапсу споконвічних цінностей, які формувалися серед українців”, – резюмував Тягнибок.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.