Новини України. 28 листопада. Серед сувенірів, які пропонуються туристам в Україні, сувенірний магазин в терміналі “Б” аеропорту “Бориспіль” в Києві поряд з ляльками-козаками продає ляльки Сталіна і Віктора Ющенка.

Сувеніри з України

Про це у своєму блозі на Facebook повідомив історик Володимир В’ятрович, який вилітав до Вільнюса на міжнародну конференцію, присвячену історії та пам’яті про злочини комунізму.

“Між Віктором Андрійовичем (Ющенко) і козачком – Йосип Віссаріонович! Такими сувенірами вітає Україна туристів в сувенірному кіоску в аеропорту в “Борисполі” (термінал “Б”). Лялька Сталіна на згадку про країну, де він убив мільйони? Це – знущання”, – написав історик.

“Тільки що розмовляв з продавщицею. З’ясував, що виробник і постачальник – український”, – додав В’ятрович.

Як відомо, Сталін визнаний українським судом винним у геноциді українців – організації Голодомору 1932-1933 років. Світ і Європа засудили сталінський режим нарівні з гітлерівським.

Так, Європейський парламент проголосив 23 серпня Європейським днем ​​пам’яті жертв сталінізму і нацизму. А в резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ “Возз’єднання розділеної Європи” говориться:

“У ХХ столітті європейські країни зазнали на собі два могутніх тоталітарних режими, нацистський і сталінський, які несли з собою геноцид, порушення прав і свобод людини, військові злочини і злочини проти людства”.

Джерело Комментарии 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.