Новини світу. 6 листопада. Центральне розвідувальне управління США (ЦРУ) відстежує події в світі через мікроблоги типу Twitter, соціальну мережу Facebook та її аналоги.

Twitter
Влада США відстежує думки громади через соціальні мережі

Така інформація міститься в ексклюзивному інтерв’ю Associated Press Дага Накинь – глави Центру аналізу відкритої інформації, спеціального підрозділу ЦРУ.

За його словами, щодня співробітники Центру переглядають величезні обсяги інформації, що знаходиться у відкритому доступі у всесвітній павутині, і на основі отриманих даних складають доповідь для Президента США Барака Обами. Так, наприклад, щодня проглядається до 5 тис. повідомлень в Twitter. Крім того, аналітики проводять огляд преси та телебачення, стежать за соціальними мережами і блогами, а також випусками радіостанцій.

За словами Накинь, Центр аналізу відкритої інформації був створений після рекомендації Комісії щодо подій 11 вересня 2011 зосередитися на боротьбі з тероризмом і протидіяти його поширенню. Завдяки діям декількох сотень співробітників Центру в Білий дім надходять доповіді, що містять огляди громадської думки у світі, а також прогнози можливих терактів, повстань та інших заворушень.
Зараз основну увагу ЦРУ сконцентрувало на аналізі соціальних ресурсів.

Джерело РБК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.