Новини політики. 9 листопада. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що значна кількість неузгоджених акцій протесту скоріше дискредитують суспільство та опозицію, аніж владу.

Томенко вважає, що багато неузгоджених акцій протесту дискредитують опозицію

“Парад протестних акцій від різних маловідомих або взагалі невідомих організацій значною мірою не допомагають домогтися відповідних результатів, а скоріше дискредитують опозицію та допомагають владі”, – сказав Томенко.

За його словами, коли організатори тієї чи іншої акції заявляють, що в ній братимуть участь 1 млн. осіб, а натомість приходять лише 100 осіб, це – добрий аргумент для влади та її пропаганди сказати, що суспільство та опозиція не здатні на системні кроки.

Крім того, додав БЮТівець, нині стала зрозуміла мотивація багатьох організаторів протестних акцій, які “вважають абсолютним злом парламентську більшість у Верховній Раді, натомість меншим злом уряд, а президента добром”.

“Важко погодитися з тим, що Україна стане демократичною, якщо провести вибори за змішаною системою, як хоче влада, і надалі продовжувати хвалити уряд та президента”, – зазначив Томенко.

“Фактична відмова організаторів частих акцій протесту від ініціативи політичної опозиції загалом, та БЮТ зокрема, про необхідність вимагати одночасні дострокові вибори президента та парламенту, свідчить про те, що лінія опозиційності завершується територією президента та словами Віктора Януковича“, – додав він.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.