Новини України. 21 листопада. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направив звернення голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову з проханням демонтувати сумновідомий паркан біля Верховної Ради.

Томенко попросив керівництво КМДА вирішити питання з демонтуванням паркану

У своєму зверненні віце-спікер наголосив, що встановлення двометрового паркану біля будівлі парламенту суспільство сприйняло як зневагу до себе, повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”.

Він нагадав, що після кількох місяців дискусії стосовно його встановлення у Верховній Раді не знайшлося жодного депутата, який би вітав таке рішення. Більше того, як з’ясувалося, Верховна Рада ні фінансово, ні організаційно не має до цього жодного відношення.

Томенко нагадав, що згодом і КМДА також заявила, що не має жодного відношення до появи паркану і врешті-решт знайшовся відповідальний “стрілочник” – Печерське управління зелених насаджень, яке нібито встановило його для огорожі Маріїнського парку.

Зважаючи на те, що ця структура знаходиться в системі підпорядкування КМДА, Томенко попросив керівництво міськадміністрації вирішити питання з демонтуванням паркану.

“Було б доцільним і правильним розставити всі крапки над “і” та нарешті демонтувати паркан біля будівлі українського парламенту, повернувши ситуацію у звичне русло”, – резюмував віце-спікер.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.