Новини світу. 8 листопада. Більше двох тисяч інтернет-користувачів з Німеччини звернулися до канцлера Ангели Меркель з проханням легалізувати марихуану.

Марихуана
Німці дуже хочуть легалізувати марихуану

Питання про її ставлення до цього кроку стало найпопулярнішим на сторінці уряду Німеччини на порталі YouTube.

В середині жовтня уряд оголосив, що канцлеру можна відправляти питання через портал YouTube. З них до 18 листопада будуть вибрані десять кращих, на які Меркель відповість в режимі відеозвернення. Питання належить вибирати не уряду чи канцлеру, а користувачам, які самі їх оцінюють.

За останніми даними, найпопулярнішим виявилося питання, задане представником Німецького конопляного союзу (BHV) Максиміліаном Пленертом. Він поцікавився, як Меркель ставиться до пропозиції позбутися від чорного ринку марихуани, легалізувавши її.

У такому випадку оборот і якість конопель можна буде контролювати, а податок, отриманий з їх продажу, віддати на боротьбу з наркоманією, стверджує автор звернення. Ролик Пленерта (німецькою мовою) подивилися вже майже три тисячі користувачів, а за питання проголосували більше 2,3 тисячі осіб.

Всього на даний момент на портал Меркель надійшло 1,8 тисячі питань. Серед найбільш популярних також питання про те, чому депутати самі визначають розмір своїх зарплат і пенсій, чому уряд не реагує на онлайн-петиції і як будуть жити майбутні молоді покоління, якщо через нинішню недалекоглядну політику їм доведеться годувати вдвічі більше пенсіонерів.

ВІДЕО

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.