Новини світу. 6 листопада.Троє керівників Прикордонного агентства Сполученого Королівства (UKBA) були усунені від роботи на час службового розслідування обставин того, як тисячі людей з країн, що не входять в ЄС, потрапили до Великобританії без необхідної перевірки документів, повідомляють британські ЗМІ.

Глава служби прикордонного контролю хотів полегшити роботу прикордонним офіцерам

Глава служби прикордонного контролю Броуді Кларк підозрюється в тому, що віддав розпорядження полегшити процедури перевірки паспортів при в’їзді в країну, зокрема, в аеропорту “Хітроу” і в морському порту у французькому Кале для тих, хто приїжджав до Сполученого Королівства на поромах.

Це було зроблено, щоб уникнути черг і зняти навантаження з прикордонних офіцерів у період літніх відпусток і полегшити життя відпочиваючим, уникнувши, таким чином, скарг з їхнього боку.

Імовірно, Кларк і також відсторонені від посади керівник UKBA по “Хітроу” Грем Кайл і директор прикордонної служби по південних напрямках і Європі Керол Апшелл віддали розпорядження не перевіряти біометричні паспорти приїжджих на справжність і не порівнювати відбитки пальців громадян країн за межами ЄС з базою даних терористів і злочинців.

Кларк був відсторонений від посади нібито після того, як підтвердив, що частина необхідних перевірок була скасована. Йому загрожує звільнення, якщо внутрішня перевірка підтвердить, що порушення мали місце.

Британське МВС заявило, що міністри не знали про такі зміни. Міністр внутрішніх справ Тереза Мей в понеділок повинна виступити із заявою щодо ситуації в парламенті.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.