Новини України. 20 листопада. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко в суботу в черговий раз відмовилася від обстеження фахівцями Міністерства охорони здоров’я, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Тимошенко відмовляється від медобстеження

“19 листопада для проведення дообстеження стану здоров’я Тимошенко до Київського СІЗО прибула комісія з фахівців МОЗ України, Державної пенітенціарної служби України, а також її особистий лікар і медична сестра Проте Тимошенко в черговий раз відмовилася від проходження обстеження в запропонованому складі комісії.”, – говориться в повідомленні.

У пенітенціарній службі також нагадали, що з урахуванням скарг Юлії Тимошенко на стан здоров’я керівництво Київського СІЗО з 18 серпня постійно намагається забезпечити екс-прем’єра кваліфікованою медичною допомогою, в тому числі за участю її особистого лікаря і медсестри.

“Незважаючи на це, вона систематично відмовляється від проведення запропонованих обстежень, у тому числі лабораторних та інструментальних, що порушує порядок отримання медичної допомоги особами, узятими під варту. У зв’язку з такими відмовами Тимошенко неодноразово попереджала про її особисту відповідальність за стан здоров’я”. – підкреслили в прес-службі.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.