Новини політики. 22 листопада. 7 років тому Україна стала частиною Європи.

Тимошенко побажала кожному українцю згадати «почуття гордості за свою країну»

Про це заявила екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у своєму привітанні з річницею Помаранчевої революції. «Без урочистих підписань і одностайних ратифікацій, ми відразу перетворилися з пострадянської республіки в державу «Україну»: європейську державу. І цілий світ заздрив тим простим українцям, які вийшли на Майдан, щоб разом мерзнути і грітися, співати і скандувати, радіти і сподіватися – разом любити свою країну», – заявила пані Тимошенко.

За її словами, на Майдані люди завоювали своє право бути в Європі. «А потім влада цей вибір розчинила у власних амбіціях і сварках. І тепер в День Свободи у мене змішані почуття: гордості за свою країну і провини за нездійснені мрії», – зазначила вона.

«Наслідком нашої недалекоглядності стала і купка клептоманів, яка зараз прийшла до влади. Вони думають, що прийшли надовго, назавжди… Але так не може бути! Не може бути, щоб чесні, порядні і такі – історично! – волелюбні українці мовчки ковтали все, що їм підкидає влада», – заявила Тимошенко.

Політик побажала кожному українцю згадати «почуття гордості за свою країну, завдяки якому ми щодня одягали помаранчеве, йшли на Майдан і несли теплі речі і гарячу каву в термосах».

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.